• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Parafia pw. św. Polikarpa
Biskupa Męczennika
w Gdańsku-Osowej

Ogłoszenia na XIV Niedzielę Zwykłą ( 7 - 13 lipca 2019)

Email Drukuj PDF
XIV Niedziela Zwykła ( 7 - 13 lipca 2019)

1.

Witamy ks. Marcina Bloka, który podjął posługę w naszej parafii. Dziękuję za dzisiejsze wygłoszone Słowo Boże. Życzymy Bożego błogosławieństwa i wielu owoców w pracy duszpasterskiej, i żeby dobrze czuł się w naszej wspólnocie św. Polikarpa.

2.

Trwają wakacje i urlopy. Życzymy dzieciom i młodzieży udanego wypoczynku, dorosłym udanych urlopów. Witamy gości przebywających na terenie naszej parafii.

3.

Dzisiaj I niedziela miesiąca. Zapraszamy na Adorację. Wystawienie Najświętszego Sakramentu po mszy św. o godz. 12.30. A do przewodniczenia następujące grupy: godz. 13.15 - i Kręgi Rodzin; godz. 14.00 – Wspólnota Marana-tha i Rada Duszpasterska, godz. 15.00 – Grupa mężczyzn „Semper Fidelis” i Służba Liturgiczna Ołtarza; Grupa Dorosłych Ministrantów; godz.16.00 - Wspólnota Różańcowa im św. Jana Pawła II; godz.17.00 - Wspólnota Różańcowa im. św. Faustyny.

4.

Zapraszamy do udziału w XXXVII Gdańskiej Pieszej Pielgrzymce na Jasną Górę, która wyruszy na szlak w piątek 28 lipca br. z Bazyliki Mariackiej w Gdańsku po Mszy św. o godz. 6.00. Szczegóły na stronie internetowej pielgrzymki: www.pielgrzymka.gda.pl

5.

Nabożeństwo fatimskie w sobotę o 20.00.

6.

Rektor Gdańskiego Seminarium Duchownego zwraca się do tych, którzy odczuwają w sobie powołanie do kapłaństwa, by zgłosili się do naszej archidiecezjalnej uczelni. Wraz z nowym rokiem akademickim kandydaci będą mogli rozpocząć studia filozoficzno-teologiczne i wejść na drogę seminaryjnej formacji ku kapłaństwu. Szczegółowe informacje na temat procedury rekrutacji do Gdańskiego Seminarium Duchownego i warunków przyjęcia są podane na stronie internetowej seminarium oraz w gablotce ogłoszeń.