Ogłoszenia na XVIII Niedzielę Zwykłą (4-10 sierpnia 2019)

XVIII Niedziela Zwykła ( 4-10 sierpnia 2019)

Trwają wakacje i urlopy. Życzymy udanego wypoczynku i udanych urlopów. Witamy gości przebywających na terenie naszej parafii.

Dzisiaj I niedziela miesiąca. Zapraszamy na Adorację. Wystawienie Najświętszego Sakramentu po mszy św. o godz. 12.30. A do przewodniczenia następujące grupy: godz. 13.15 - i Kręgi Rodzin; godz. 14.00 – Wspólnota Marana-tha i Rada Duszpasterska, godz. 15.00 – Grupa mężczyzn „Semper Fidelis” i Służba Liturgiczna Ołtarza; Grupa Dorosłych Ministrantów; godz.16.00 - Wspólnota Różańcowa im św. Jana Pawła II; godz.17.00 - Wspólnota Różańcowa im. św. Faustyny.

Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli w akcję we współpracy z Caritas ‘plecak pełen uśmiechu’ dla dzieci na Białorusi i Ukrainie. Zakończenie akcji dzisiaj, 5 sierpnia. Dziękujemy wszystkim, którzy w kruchcie kaplicy złożyli wyprawki z artykułami szkolnymi. Za wszelką życzliwość i dary Bóg zapłać.