Ogłoszenia na XXII Niedzielę Zwykłą (1-7 września 2019)

XXII Niedziela Zwykła ( 1-7 września 2019)

Dzisiaj Pierwsza Niedziela Miesiąca. Wystawienie Najświętszego Sakramentu po mszy św. o godz. 12.30. Serdecznie zapraszamy na adorację, a do przewodniczenia w niej poszczególne grupy duszpasterskie: godz. 13.15 - Kręgi Rodzin; godz. 14.00 – Wspólnota Marana-tha i Rada Duszpasterska, godz. 15.00 – Grupa mężczyzn „Semper Fidelis” i Służba Liturgiczna Ołtarza; Grupa Dorosłych Ministrantów; godz.16.00 - Wspólnota Różańcowa im św. Jana Pawła II; godz.17.00 - Wspólnota Różańcowa im. św. Faustyny.

Msza Święta na rozpoczęcie nowego roku szkolnego w poniedziałek o godz. 9.00.

Odwiedzimy z posługą sakramentalną chorych w tym tygodniu: ks. Proboszcz w piątek, a ks. Robert i Marcin w sobotę.

Spowiedź święta od godz.16.30.

Nabożeństwo I soboty o 8.30.

W sobotę o godz. 9.00 zapraszamy ministrantów i lektorów na pierwszą po wakacjach zbiórkę.

W przyszłą niedzielę na mszy świętej o 11.00 poświęcimy plecaki.

Bardzo Prosimy, żeby nie kłaść na stojaku z gazetami starych, przeczytanych czasopism.

Zapraszamy na pieszą pielgrzymkę do Matemblewa w sobotę, 14 września. Zapraszamy całe rodziny, rodziców z dziećmi, dziadków i bliskich: Zbiórka o 8.30. Idziemy lasami. Dzieci uczestniczą tylko pod opieką dorosłych.

Odeszli do wieczności: śp. Janina Pawlak, l.70, śp. Jarosław Sanek, l.52 i śp. Emilia Malinowska, l.86, śp. Edmund Wrangler, l. 74. Dobry Jezu…