• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Parafia pw. św. Polikarpa
Biskupa Męczennika
w Gdańsku-Osowej

Ogłoszenia na XXIII Niedziela Zwykła ( 8-14 września 2019)

Email Drukuj PDF
XXIII Niedziela Zwykła ( 8-14 września 2019)

1.

Dzisiaj II niedziela miesiąca. Bardzo serdecznie dziękujemy za złożone dziś ofiary na budowę naszego kościoła. Przygotowujemy się do realizacji mozaiki św. Polikarpa, naszego patrona, na głównej ścianie prezbiterium i do konsekracji naszego kościoła, która będzie miała miejsce w sobotę, 9 listopada o godz.10.00. Serdecznie dziękujemy za każdy gest życzliwości okazany naszemu wspólnemu dzieła.

2.

Dzisiaj na mszy świętej o 11.00 poświęcimy plecaki.

3.

Spotkanie dla rodziców dzieci przygotowujących się w tym roku do Pierwszej Komunii Świętej w poniedziałek o 19.00 w Kościele.

4.

Zapraszamy młodzież na pierwsze po wakacjach spotkanie wspólnoty młodzieżowej we wtorek o godz. 18.30 w kawiarence parafialnej.

5.

Róża Różańcowa im. Siostry Faustyny zaprasza na modlitwę różańcową w każdą środę września, przed rozpoczęciem Mszy Świętej o 17.30, w intencji wynagradzającej za zniewagi Najświętszego Sakramentu i wizerunku Matki Bożej dokonane ostatnio w naszej Ojczyźnie.

6.

W piątek zapraszamy na nabożeństwo Fatimskie o godz. 20.00.

7.

Zbiórka dla ministrantów w sobotę o godz. 9.00.

8.

W przyszłą sobotę, po Mszy św. wieczornej o godz. 18.00 zapraszamy wszystkich przyjmujących obraz Matki Bożej Pielgrzymującej oraz zainteresowanych na spotkanie, które poprowadzi siostra Katarzyna.

9.

Zapraszamy na pieszą pielgrzymkę do Matemblewa w sobotę, 14 września. Zapraszamy całe rodziny, rodziców z dziećmi, dziadków. Zbiórka o 8.30. Idziemy lasami. Dzieci uczestniczą tylko pod opieką dorosłych. Będzie to także duchowe włączenie się wielkie wydarzenie modlitewne „Polska pod Krzyżem”, które odbędzie się właśnie 14 września, w święto Podwyższenia Krzyża Świętego na lotnisku Włocławek-Kruszyn.

10.

W przyszłą niedzielę odbędzie się spotkanie dla kandydatów do bierzmowania i ich rodziców w kościele o godz. 13.30. Zapraszamy uczniów klas I szkoły średniej.