Ogłoszenia na XXIII Niedziela Zwykła ( 8-14 września 2019)

XXIII Niedziela Zwykła ( 8-14 września 2019)

Dzisiaj II niedziela miesiąca. Bardzo serdecznie dziękujemy za złożone dziś ofiary na budowę naszego kościoła. Przygotowujemy się do realizacji mozaiki św. Polikarpa, naszego patrona, na głównej ścianie prezbiterium i do konsekracji naszego kościoła, która będzie miała miejsce w sobotę, 9 listopada o godz.10.00. Serdecznie dziękujemy za każdy gest życzliwości okazany naszemu wspólnemu dzieła.

Dzisiaj na mszy świętej o 11.00 poświęcimy plecaki.

Spotkanie dla rodziców dzieci przygotowujących się w tym roku do Pierwszej Komunii Świętej w poniedziałek o 19.00 w Kościele.

Zapraszamy młodzież na pierwsze po wakacjach spotkanie wspólnoty młodzieżowej we wtorek o godz. 18.30 w kawiarence parafialnej.

Róża Różańcowa im. Siostry Faustyny zaprasza na modlitwę różańcową w każdą środę września, przed rozpoczęciem Mszy Świętej o 17.30, w intencji wynagradzającej za zniewagi Najświętszego Sakramentu i wizerunku Matki Bożej dokonane ostatnio w naszej Ojczyźnie.

W piątek zapraszamy na nabożeństwo Fatimskie o godz. 20.00.

Zbiórka dla ministrantów w sobotę o godz. 9.00.

W przyszłą sobotę, po Mszy św. wieczornej o godz. 18.00 zapraszamy wszystkich przyjmujących obraz Matki Bożej Pielgrzymującej oraz zainteresowanych na spotkanie, które poprowadzi siostra Katarzyna.

Zapraszamy na pieszą pielgrzymkę do Matemblewa w sobotę, 14 września. Zapraszamy całe rodziny, rodziców z dziećmi, dziadków. Zbiórka o 8.30. Idziemy lasami. Dzieci uczestniczą tylko pod opieką dorosłych. Będzie to także duchowe włączenie się wielkie wydarzenie modlitewne „Polska pod Krzyżem”, które odbędzie się właśnie 14 września, w święto Podwyższenia Krzyża Świętego na lotnisku Włocławek-Kruszyn.

W przyszłą niedzielę odbędzie się spotkanie dla kandydatów do bierzmowania i ich rodziców w kościele o godz. 13.30. Zapraszamy uczniów klas I szkoły średniej.