Tornister pełen uśmiechów

22 lipca 2022

Nasza Parafia tradycyjnie co roku organizuje plecak pełen uśmiechu dla dzieci w trudnej sytuacji materialnej i paczuszkę serca dla seniorów. Karteczki można odbierać w zakrystii. Wyprawki i paczuszki serca z karteczkami przynosimy w niedziele 31 lipca, 7 i 14 sierpnia do zakrystii. Dodatkowo w kruchcie kaplicy zostanie wystawiony karton na artykuły szkolne, gdyby ktoś chciał przekazać jakąś pojedynczą rzecz. Za wszelką życzliwość i dary Bóg zapłać.

Bardzo Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w akcję plecak pełen uśmiechu dla dzieci w trudnej sytuacji materialnej i paczuszkę serca dla seniorów. Za wszelką życzliwość i dary Bóg zapłać w imieniu obdarowanych.

Polecamy

128 0.091938018798828