11 lipca 2020
XV Niedziela Zwykła
( 12-18 lipca 2020)
Pozdrawiamy i witamy gości, którzy przebywają na terenie naszej parafii. Wszystkim wyjeżdzającym naszym parafianom życzymy udanego wypoczynku i opieki naszego patrona Św. Polikarpa.
Bardzo serdecznie dziękujemy za ofiary złożone dziś na tacę, które będą przeznaczone na cele inwestycyjne. Ostatnio wykonaliśmy wiele małych prac porządkowych na strychu i wokół naszego kościoła. W kruchcie kościoła znajduje się plakat przedstawiający finalne uwieńczenie wystroju głównej ściany z mozaiki włoskiej. Nazbieraliśmy na ostatnią ratę na materiał, który zostanie sprowadzony z Włoch. Dziękujemy serdecznie wszystkim, którzy się włączyli, za ofiary, zaangażowanie i wsparcie. Teraz pozostało nam wykonanie. Te prace składają się z wielu mozolnych etapów, abyśmy mogli cieszyć takim efektem, jaki widzimy na plakacie. Dziękując serdecznie za okazaną pomoc i wparcie, polecamy ukończenie tego pięknego dzieła naszym parafianom.
Nabożeństwo fatimskie w poniedziałek o 20.00.
Msza święta za Ojczyznę w czwartek o 18.00, tradycyjnie 16-tego każdego miesiąca.
W dniach 31 lipca – 6 sierpnia odbędzie się wyjazd wakacyjny dla dzieci i młodzieży do Szklarskiej Poręby. W planie wędrówki górskie, wycieczki autokarowe do ciekawych miejsc oraz pogłębianie wiary. Zapisy i szczegółowe informacje w zakrystii oraz u ks. Marcina.