16 stycznia 2021
Ogłoszenia
na II Niedzielę Zwykłą (17-23 stycznia 2021)
Za ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.
W tym tygodniu zapraszamy mieszkańców z następujących ulic:
18 stycznia (pn): Tezeusza, Ariadny i Nike
19 stycznia (wt): Heleny, Feniksa, Parysa, Achillesa
20 stycznia (śr): Perseusza, Delfina i Wolarza
21 stycznia (cz): Eurydyki, Dionizosa, Wegi
22 stycznia (pt): Hermesa, Horacego
23 stycznia (so): Kielnieńska, Herkulesa,
Na Mszy świętej o godzinie 12.30 będzie śpiewała nasza Diakonia Muzyczna. Po Mszy świętej zapraszamy na krótkie, wspólne kolędowanie.
Mamy już ufundowanych 15 nowych ławek do kościoła. Cena jednej ławki wykonanej z dębu to 3500 zł. Są to dary jednej rodziny na 1 ławkę lub kilku rodzin na jedną ławkę. Bardzo dziękujemy za ten dar serca. Zachęcamy do włączenia się w realizację ławek: kilka rodzin na 1 ławkę, mieszkańców danego bloku czy ulicy. Chcemy zamówić od razu dwa środkowe rzędy ławek, to są 24 ławki. Za włączenie się w to dzieło bardzo serdecznie dziękujemy.
W czwartek przypada Dzień Babci, a w piątek Dzień Dziadka. Z tej okazji składamy wszystkim Babciom i Dziadkom życzenia wszelkich potrzebnych łask i dużo zdrowia. A dla tych, którzy odeszli już do Pana prosimy o łaskę nieba.
Przyszła niedziela będzie „Dniem solidarności z Chorwacją”. We wszystkich kościołach będą zbierane ofiary do puszek na rzecz poszkodowanych w trzęsieniu ziemi, które było najsilniejszym w Chorwacji od 140 lat.
Jutro rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan. Pamiętajmy w naszych w naszych o tej intencji.