Duszpasterze - pracujący w latach ubiegłych

  • ks. Rafał Czaja

    Rafał Czaja - urodził się 7 marca 1974 roku w Pucku. Po ukończeniu szkoły średniej rozpoczął studia w Gdańskim Seminarium Duchownym w Gdańsku - Oliwie. Święcenia kapłańskie przyjął z rąk Księdza Arcybiskupa Tadeusza Gocłowskiego 16 czerwca 2001 roku w Bazylice Mariackiej w Gdańsku. Pierwszą placówką duszpasterską była parafia św. Michała w Sopocie. Następnie pracę duszpasterską kontynuował w Parafii św. Maksymiliana w Gdańsku - Suchaninie, Parafii Św. Józefa w Gdańsku - Przymorzu i Parafii NMP Nieustającej Pomocy w Redzie. Od 1 lipca 2016 dekretem Księdza Arcybiskupa Sławoja Leszka Głódzia, Metropolity Gdańskiego podjął obowiązki w Parafii św. Polikarpa w Gdańsku - Osowej.

    Data ur.: 7 marca 1974 r.

    Data święceń: 16 czerwca 2001 r.


  • ks. Robert Zieliński

    Ks. Robert Zieliński - urodził się 26 lipca 1974 roku w Gdańsku. Po ukończeniu szkoły średniej, podjął naukę w Studium Terapii Zajęciowej, która ukończył w 1996 r. Pracował jako rehabilitant.
    W 1997 rozpoczął studia w Gdańskim Seminarium Duchownym w Gdańsku - Oliwie. Święcenia kapłańskie przyjął z rąk Księdza Arcybiskupa Tadeusza Gocłowskiego 21 czerwca 2003 r.
    Pierwszą placówką duszpasterską była parafia św. Michała w Sopocie. Po 5 latach został skierowany do posługi w parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Pszczółkach.
    Od 2012 do 2015 był wikariuszem w parafii Św. Rodziny w Gdyni Grabówku.
    W latach: 2015-2018: posługa w Podwyższeniu Krzyża w Pruszczu Gdańskim, a od 1 lipca 2018 dekretem Księdza Arcybiskupa Sławoja Leszka Głódzia, Metropolity Gdańskiego podjął obowiązki w Parafii św. Polikarpa w Gdańsku - Osowej.

    Data ur.: 26 lipca 1974 r.

    Data święceń: 21 czerwca 2003 r.


  • Ks. Marcin Blok

    Data ur.: 5 października 1977 r.

    Data święceń: 25 czerwca 2005 r.

    Parafia rodzinna: Parafia pw. św. Kazimierza w Gdańsku-Zaspie


  • Ks. Andrzej Bulczak

    Ks. Andrzej Bulczak - urodził się 28 lipca 1973 roku w Gdyni. W 1994 r. rozpoczął studia w Gdańskim Seminarium Duchownym w Gdańsku-Oliwie. Święcenia kapłańskie przyjął z rąk ks. abp. Tadeusza Gocłowskiego 17 czerwca 2000 r.

    W latach:

    2000-2003 – wikariusz par. Opatrzności Bożej w Gdańsku

    2003- 2008 – wikariusz par. Św. Józefa w Gdyni

    2008 (IX-XI) – wikariusz par. Św. Judy Tadeusza w Rumi

    2004-2008 – Diecezjalny duszpasterz Służby Liturgicznej

    2008 – 2014 – proboszcz par. Przemienienia Pańskiego w Czasznikach (Białoruś)

    2009 – 2014 – Odpowiedzialny za duszpasterstwo powołań Diecezji Witebskiej (Białoruś) oraz rektor kleryków Diecezji Witebskiej.

    2014- 2022 – proboszcz par. Jezusa Miłosiernego w Postawach (Białoruś)

    Od 1 lipca 2022 r. – wikariusz par. Św. Polikarpa w Gdańsku

    Data ur.: 28 lipca 1973 r.

    Data święceń: 17 czerwca 2000 r.



Polecamy

Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
121 0.1058030128479